Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące firmy w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z kluczowych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje świetny sposób, aby pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych firm, ofert czy marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce Google odpowiedniej prezentacji firmy, adresu strony internetowej firmy, dodanie estetycznych fotografii oraz wszelkich aktualnych danych. Jest też inny bardzo dobry sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, ponieważ nadal niewiele podmiotów go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer Google Maps – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość bądź biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy chodzić po korytarzach i przyjrzeć się pomieszczeniom. Taki wirtualny spacer możemy również odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej wykorzystanie, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]