Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Więcej o tworzeniu wirtualnego spaceru w biurach na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Jak działa wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery dodaje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy też pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]