Zalety srebrnych kolczyków

Potrzebujesz srebrnych kolczyków? Kliknij tutaj

Jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak chętnie kupowane i gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co często występuje w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc kupując je zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich wykończenia.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dobrze pielęgnować i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie. Powinno się wycierać je co jakiś czas miękką ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne produkty nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.