sklep jubilerski kraków, jubiler kraków

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I choć w internecie wyszukamy praktycznie wszystko, nadal wiele artykułów powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno platynowego wisiorka, broszki lub pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić pierścionek albo obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej daje się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także świadczą dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu posiadamy uszkodzoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]