Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla eleganckiej pani. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja brylantu

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki ozdobne, posiadające niepowtarzalne cechy wizualne. Połyskują w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Mogą wspaniale imitować szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako element biżuteryjny. Istnieją także zabarwione rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, jak również zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Nabywcy często kupują minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie dekorowane.