Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli potrzebujesz kolczyków z cyrkoniami, skieruj się na tę stronę.

Każda kobieta chce błyszczeć w towarzystwie. Dobór odpowiednich dodatków ma na to istotny wpływ. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają elegancji, a w dodatku pasują do każdej kreacji. Wielość ich wzorów powoduje, że zyskały na popularności. Kolczyki z cyrkoniami świetnym zamiennikiem biżuterii z szafirami. W sprzedaży znaleźć można różnokolorowe kryształy. Odpowiednio dopasowane kolczyki z cyrkoniami uwydatniają piękną urodę.

Jakie można spotkać kolczyki z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Rodzaj zapięć jest oprócz koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Biorąc pod uwagę ten wyznacznik można wydzielić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – ich zaletą jest to, że trudno je zerwać z ucha, ale związane jest to małej z małą częścią ozdobną. O ile sam sztyft, w razie zgubienia, łatwo dokupić o tyle część dekoracyjną już niekoniecznie. Kolczyki z cyrkoniami tego rodzaju można z powodzeniem założyć małej dziewczynce.
  • zapięcie angielskie – jest najwygodniejszym typem zapięcia, przy relatywnie niewielkiej widoczności. Bardzo ważnym elementem konstrukcyjnym tych kolczyków z cyrkoniami jest takie ułożenie sztyftu, by ukryty nie przeszkadzał np. podczas snu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]