Ponadczasowa srebrna biżuteria

Więcej o biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z ludźmi od stuleci i pomimo pojawienia się różnych nowych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą kobiety i mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]