Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Dostawca silników prądu stałego - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Powszechne zastosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych globalnych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics oferuje też produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]