wyprawy w góry, wyprawy górskie

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia pewne i rzetelnie przygotowane eskapady w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju wyprawach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma angażuje kompetentnych liderów i przewodników znających specyfikę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]