akcesoria sportowe

Akcesoria sportowe – odzież do ćwiczeń to nie wszystko!

Fani sportu ćwiczący regularnie mają świadomość, że prócz właściwej odzieży powinni posiadać również akcesoria sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc warto mieć zawsze przy sobie podczas sesji treningowej w klubie fitness bądź na siłowni?

Najpopularniejsze akcesoria sportowe dla miłośników ćwiczeń

Część akcesoriów sportowych jest niezastąpionych, inne będą zapewne wykorzystywane okazjonalnie, ale bezspornie powinno się, żeby mieć je na własność. Prezentujemy listę tych najważniejszych.
1. Torby sportowe oraz plecaki – to bodaj zrozumiałe, że bez nich żaden sportowiec po prostu nie potrafi sprawnie żyć! W obszernych torbach zmieści się nie tylko odzież na siłownię, lecz także obuwie i prywatny sprzęt do ćwiczeń. Niektóre torby sportowe posiadają celowo odgrodzone przedziały, w których można chować zabrudzone bądź zawilgocone przedmioty.
2. Ręczniki – najlepiej mieć osobisty, szybko wchłaniający wodę ręcznik, który wykorzystamy w trakcie treningów bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – apteczka medyczna z podstawowym wyposażeniem i bandażami, bidon na wodę, beret stabilizacyjny czy wałek do masażu to z kolei akcesoria, które należy mieć przy sobie również wtedy, gdy trenujemy we własnym mieszkaniu.
4. Akcesoria odzieżowe, jak skarpety, kominy i bielizna sportowa – te małe elementy odzieży ochronią organizm przed chłodem w jesienne dni.
5. Dla trenujących kick-boxing lub boks potrzebne będą akcesoria do sportów walki, między innymi kaski i rękawice bokserskie oraz stosowne ochraniacze na stopy i piszczele. Oczywiście, można je pożyczyć na siłowni, niemniej jednak wypada posiadać własne, szczególnie, że ich cena nie jest w tej chwili wysoka.

Wszystkie wymienione powyżej akcesoria znajdują się w ofercie znanej firmy Hummel, która od nieomal 100 lat dostarcza artykuły najwyższej klasy, cechujące się niespotykaną wytrzymałością. Pamiętajmy jednakże, iż markowe akcesoria sportowe należy zamawiać od autoryzowanych dystrybutorów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję, że kupiony produkt jest oryginalny.

Nasz adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]