Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Porządna porcja informacji o automatycznym księgowaniem faktur. Sprawdź koniecznie!

Biznesmeni cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, dlatego doskonale sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]